NELA SULLENS

mentorka klubu Myslenie prvej ligy

Nela Sullens je certifikovaná osobná trénerka a expertka pre fitness výživu v medzinárodnom meradle. Pomáha ľuďom objaviť ich ideálnu postavu a nastaviť im zdravý životný štýl tak, že sa stane neoddeliteľnou súčasťou ich úspešného života. Jej otvorenosť, srdečnosť a nadšenie pre prácu pomáha ľuďom objaviť ich skrytý potenciál a transformovať vnímanie seba samých na emočnej aj fyzickej úrovni. Výsledkom je, že sa cítia skvelo a sebavedomo, majú viac energie a radosti zo života. To všetko aj napriek tomu, že ich život je sprevádzaný kopou ďalších povinností. 

Nela mala možnosť za posledných 10 rokov žiť a pôsobiť v Holandsku, USA a v Nemecku. Do dnešného dňa pracovala s desiatkami úspešných mužov a žien z oblasti športu, manažmentu, biznisu či leadershipu, ktorého súčasťou sú aj ženy – mamy. Svojim klientom pomohla získať sebadôveru, vyššiu výkonnosť a efektivitu. Hlavne pochopili, že telo je len “výkonným orgánom” duše a mysle a všetko je navzájom prepojené. Len vtedy, keď všetko funguje v harmónií prichádzajú skutočné dlhodobé úspechy.

Nelina túžba meniť svet k lepšiemu ju stále vedie k napredovaniu, o čom svedčí aj jej pestrý život a posúvanie jej podnikania do ďalšieho levelu. Nájdenie si svojho vlastného “flow” ju priviedlo k bližšiemu spoznávaniu svojich talentov, ktoré môže naplno využívať nielen vo svojej profesii, ale aj pri výchove svojej dcéry a v osobnom živote. Ako podnikateľka si uvedomila, že tu nie je preto, aby robila všetko sama. Ľudia sa svojimi talentami môžu navzájom dopĺňať a spolu dokážu omnoho viac, avšak najprv si svoje silné stránky potrebujú uvedomiť. Test StrenghtsFinder si urobila preto, aby lepšie pochopila a využila svoje prirodzené talenty. Po niekoľkých hodinách s koučom na ich rozvoji si uvedomila, ako svoje talenty prirodzene zapája v každodennom živote, ale aj to, ako ich klienti môžu zacieliť na dosahovanie ešte lepších výsledkov pri vytváraní postavy svojich snov.

V čom je Nela Sullens UNIKÁTNA, tak to o nej prezradia jej silné stránky:

  1. Budúcnosť (anglicky Futuristic)
  2. Sebaistá (Self-Assurance)
  3. Strategická (Strategic)
  4. Veliaca (Command)
  5. Akčná (Activator)

Ako vníma Nela Sullens talenty a silné stránky a prečo by sme ich mali poznať, rozvíjať a používať každý deň? To vám povie onedlho sama v krátkom videu.

Sledujte našu stránku MPL klub, kde sa dozviete viac o talentoch a silných stránkach, ako ich Nela Sullens rozvíja a používa vo svojom denno-dennom živote.

Dozviete sa aj to, kedy a kde môžete Nelu stretnúť prostredníctvom MPL klubu.

Ak by ste jej chceli položiť otázku, píšte jej na náš email.