Martin Mažár a jeho talenty v akcii

Unikátny štart do nového týždňa.
Už zajtra štartujeme náš prvý webinár v klube Myslenie prvej ligy spolu s vami, ktorí ste sa stali členmi klubu. Tak ako sme vám sľúbili, na webinári bude zaujímavý a úspešný hosť.

A kto to bude a v čom je UNIKÁTNY?

Našim prvým hosťom je Martin Mažár. Ak ho náhodou nepoznáte a dáte si jeho meno vyhľadať, tak zistíte, že je expertom na predaj, v ktorom ho podporujú jeho unikátne talenty.

Úspech v predaji

Martin Mažár - blog

Martin bol dlhé roky úspešným predajcom v maloobchodnej firme a robil omnoho väčšie obraty ako jeho kolegovia. To u neho naštartovalo rozhodnutie sa o svoje úspešné kroky podeliť prostredníctvom jeho web stránky „Expert na predaj“. Prostredníctvom nej nielenže vzdeláva ľudí v oblasti predaja, ale aj v oblasti používania sociálnych sieti ako je FaceBook.

Na svojom webe Martin naplno využíva online svet, v čom je expert a čo ho baví. Zároveň pomáha ľudom uskutočňovať ich sny.

Online vzdelávanie?

Vášeň vzdelávať ľudí v pohodlí ich domova, či kancelárie máme spoločnú. Zatiaľ čo Martin pomáha ľuďom zlepšiť svoje predajné schopnosti, my im pomáhame objaviť, ako môžu svoje talenty premeniť na silné stránky a na nich budovať svoj úspech a radosť v práci, či podnikaní.

Preto sa Martin s vami prostredníctvom nášho webinára podelí nielen o svoje unikátne 2 talenty, ale vám aj sám povie, že online učenie a rozvíjanie sa je dnes celosvetový trend. Budete mať príležitosť položiť mu otázky, na ktoré vám odpovie.

TOP 5 talentov

Martin vám na webinári sám povie jeho TOP 5 talentov, ale ja vám už dnes môžem prezradiť, o ktorých 2 talentoch sa Martinom budeme rozprávať. Poviem vám to ináč:

Ak chcem vedieť, čo je nové na FaceBooku v pravidlách, tak to idem zistiť na Martinovú stránku. Prečo?
Viem, že on ako jeden z prvých uverejňuje aktuálne informácie o FaceBooku. A prečo to tak je?
Jednou z Martinových silných stránok je „LERANER – UČIACI“.
Táto silná stránka ho neustále ženie k tomu, aby mal vždy včas všetky informácie a novinky vo svojej oblasti. Nielen pre jeho učenie sa, ale hlavne preto, aby sa mohol o ne podeliť.
A viete, čo je základom pre talent „Neustále sa učiaci“? Ľudia s týmto talentom potrebujú byť v niektorej oblasti „EXPERTOM“. Takto to aj sám Martin uvádza na svojom webe.

Silná stránka “AKČNÝ”

Silná stránka „Akčný“ sa u Martina prejavila aj pri našej komunikácii – pri jeho pozvaní na náš webinár. Martin okamžite reagoval a dával mi otázky kedy, kde a o koľkej. A ihneď na druhý deň mi volal, že má tento termín voľný.
Talent „Akčný“ je vyslovene o akcii. Ak „Akčného“ niečo zaujme, ide do toho. Dokonca, občas aj zariskuje. Inak by sa nevedel pohnúť ďalej.
Je to aj preto, že je netrpezlivý.
Ale na druhej strane ľudia s týmto talentom vedia dodať a rozprúdiť energiu v kolektívoch a v projektoch. Ak potrebujete niečo rozbehnúť, isto sa spojte s človekom, ktorý má talent „Akčný“.

Na našom utorkovom webinári ste sa dozvedeli ďalšie kroky, ako tieto dva talenty Martin Mažár denne zapája tak, aby si plnil svoje vízie a sny a žil svoj unikátny život.

Martina sme už mali aj v našom MPL klube…

Prajeme vám unikátne dni.

Tím MPL klubu

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.